מרכז המולטימדיה הפרנצ’סקני – חדשות מארץ הקודש

Giacomo Pizzi12 Ottobre 2010

 

המצב בארץ הקודש מאופיין זה זמן רב על ידי מתחים פוליטיים מורכבים, קיצוניות דתית מצבי חירום מתמשכים ותסיסה חברתית. במצב הסבוך זה, הקוסטודיה של ארץ הקודש משחקת תפקיד חשוב בתמיכה באוכלוסיית הנוצרים המקומיים בדרכים שונות ומגוונות.

הפרנצ’סקנים מרגישים בצורך לספר על קדושת החיים, והצורך בתקווה לארץ הזו, ארץ האדון, והתקווה לאנשים החיים פה, אנשי הארץ, וערך מיוחד יש לכך כאשר הם חיים ליד אתרים הקדושים אשר היו שומריה באמינות במשך שמונה מאות שנה ועודם עושים כן.

 

הפצת סיפורה של ארץ הקודש, ושידור חדשות מאיזור זה, משמיע את קולה של כנסיית האם, כנסיית ירושלים, הנוצרים המקומיים והאתרים הקדושים מעשה אחריות וצדקה כלפי כל אלה המרגישים את הצורך לעקוב אחרי צעדיו של הקדוש פרנציסקוס בכדי לזהות את האבנים עליהן דרך ישוע בארץ הקודש.

 

עם המטרה ליצור בארץ הקודש תחנת טלויזיה ומרכז מולטימדיה המסוגל לחצות גבולות עדתיים אשר יכסה אירועיים שונים מחיי הכנסייה הקטולית, האורטודוקסית או הפרוטסטנטית כמו גם, ליהודים או המוסלמים, כל זה במרכז הממוקם בעיר הקודש-ירושלים.

 

אנו זקוקים לעזרתכם בכדי להשיג מטרות חשובות אלה שהן בסדר עדיפות עליון:

 

  • לתמיכה בחדשות ארץ הקודש ( כבר עכשיו ניתן לראות חדשות שבועיות בשפה האיטלקית), לתרגמן לשפות ולשדרן לכל הארצות.
  • ליצור תוכניות וסרטי חדשות דוקומנטרים של ארץ הקודש.
  • בכדי להקים ארכיון מידע וחדשות על ארץ הקודש שעיתונאים יוכלו להיעזר בו כמו גם תחנות טלויזיה מכל העולם יפיצו ויספרו על ארץ הקודש.

 

ארץ הקודש היא אוצר עבור כל אחד, וכל אדם יכול ואמור להנות ממנו וגם לאלה שהם רחוקים!

תמוך באתרי הגאולה, ועזור לנוצרים המקומיים, אנשי הארץ הזו